Ubytování

ve 2 a vícelůžkových pokojích (složení pokojů: 2x2, 1x5+1, 1x6, 1x6+2, 1x7+1), společné nově rekonstruované koupelny (zvlášť pro ženy a muže). K dispozici společenská místnost (jídelna) s krbem, oddělená klubovna, vyhlídková terasa s možností posezení (grilování), letní kuchyň sa zastřešenou pergolou a krbem, venkovní vyhřívaná vířivka (léto). Součástí objektu je i uzamykatelná lyžárna (úschovna kol). V provozu sauna v samostatném objektu (kapacita cca 12 osob), venkovní ochlazovací bazének. 

Stravování: pro vlastní vaření poskytujeme kompletně vybavenou a nově zrekonstruovanou kuchyň (2 kombinované sporáky s troubou, myčka,  mikrovlnná trouba, 2 ledničky, pípa na 2 sudy s chlazením, kávovar, el.kráječ, kuch.robot, dostatek nádobí na vaření i servírování). V prostorné spižírně se šuplíkovým mrazákem lze v chladu uložit potraviny do rozměrných regálů a uzavíratelných boxů. 

Ideální pro skupiny do 32 účastníků (školní lyžařské a letní výcviky, ozdravné pobyty dětí a mládeže, školy v přírodě, letní tábory), akce podnikového charakteru (výjezdní zasedání, školení s doprovodným programem: turistika, rožnění, apod.) i pro rodinnou rekreaci. Pro větší skupiny zabezpečujeme naprosté soukromí bez přítomnosti dalších rekreantů na chatě formou pronájmu celé ubytovací kapacity.

Ceník

Zimní sezona

350,- Kč/osoba/noc - pro 6-7 nocí
380,- Kč/osoba/noc - pro 2-5 nocí
Děti do 1 roku zdarma

Pronájem celého objektu: 8.000,- Kč/noc

V případě podstatně nižšího počtu osob jsme schopni Vám pro týdenní pobyty ve vybraných termínech poskytnout slevu v ceně pronájmu celé ubytovací kapacity:

7.500,- Kč/noc – při počtu 21 - 25 osob
7.000,- Kč/noc – při počtu do 20 osob (včetně)

Do celkového počtu osob nepočítáme děti do 1 roku.
 

Silvestrovské pobyty

Silvestr 2022/2023 - celá ubytovací kapacita již obsazena

Letní sezona

320,- Kč/osoba/noc - pro 6-7 nocí
350,- Kč/osoba/noc - pro 2-5 nocí
Děti do 1 roku zdarma

Pronájem celého objektu: 7.500,- Kč/noc

V případě podstatně nižšího počtu osob jsme schopni Vám pro týdenní pobyty poskytnout slevu v ceně pronájmu celé ubytovací kapacity:

7.000,- Kč/den – při počtu 21 - 25 osob
6.500,- Kč/den – při počtu do 20 osob (včetně)

Do celkového počtu osob nepočítáme děti do 1 roku.

 

Další informace

Příplatek na psa: 50,- Kč/den

Parkování u objektu (léto): zdarma
Odvoz zavazadel na chatu: 600,- Kč/jízda

Ceny za ubytování nezahrnují místní poplatky z pobytu a případné využití sauny.
 

Máte otázku?